HLAVNÍ STRÁNKA

NOVINKY

REALIZAČNÍ TÝM SOUPISKA

VÝSLEDKY

VZKAZY

Poslední aktualizace   pátek, 28. 06. 2013

    Hokejový klub EVVA BRUSIČI má dlouholetou tradici. Klub byl založen podle historiků někdy mezi lety 1980-81 minulého století v pátek v 19:45 hod. v restauraci u Bubeníčků pod názvem HC IMPASTO . Klub podal po zajištění financí a licence okamžitě přihlášku do 7.c skupiny PLLH (pražská liga ledního hokeje) a hned od začátku se stává "štikou ve stojatých vodách " PLLH .
    Klub od začátku svého založení budil zaslouženou pozornost jak médií tak odborné veřejnosti novými postupy při trénincích, následně pak výkony v zápasech a tak není divu, že
HC IMPASTO postupovalo ligou stále výš. Největší úspěch zaznamenal klub v sezóně 1999/2000, kdy postoupil až do 4. ligy, vyhrál soutěž slušnosti a hráči klubu posbírali skoro všechny individuální ceny. A to byl také vrchol klubu HC IMPASTO, protože v následující sezóně se klubu nevedlo nejlépe. Odešel uznávaný trenér Karel Rabbit a s ním i pak pár opor. Klub dále pokračoval v nižších soutěžích ale úspěchů ze sezóny 1999/2000 již nikdy nedosáhl.
   Zlom v klubu přinesl až rok 2006, kdy potácející se
HC IMPASTO kupuje dravec na poli bezpečnostních systémů, společnost EVVA Praha,  která odkoupila veškeré akcie klubu, dosadila své vedení a zkonsolidovala situaci v klubu.
   Klub mění název na EVVA BRUSIČI, loučí se s nevýraznými a matnými  plejery a jeho hvězda opět stoupá, ale to už je současnost, kterou můžete vidět například v
Sazka Aréně
, která je domácím hřištěm brusičů z EVVA a kde dostávají soupeři pravidelně dost masivní nakládačky :-) nebo na tomto webu.

13.11.2006 Ben

update 28.0602013 Ben
 

© 2001- 2006  EVVA Praha s.r.o.  &  Ben