[Úvod]          [Fotky]          [Video]          [Archiv]           [S.c.Bzí]            [vzkazy]                                       poslední aktualizace neděle, 12. 04. 2015

Silvestr 2004-2005

 

   Byl to dost povedenej tejden. Z Prahy jsme s Álou sice odjížděli, poté co jsme si četli předpovědi počasí, trochu se strachem na čem že to budem jezdit, ale nakonec to bylo v pohodě, páč máme přeci ten umělej sníh(jen je to krapet dražší že).
   Chalupa se díky teplýmu počasí vytápěla rychle, ale pro jistotu jsme šli radši do tepla do Těpeř na "jedno a něco k snědku". Druhej den ráno jsem se s Alíkem vydali na Špičák. Fronty, plotny, prostě nic moc. Další den se už objevila první návštěva a to Béďa i s druhým Béďou a razili jsme opět na dost matnej Tanvaldskej Špičák. Ten den mám ten pocit někdo nejezdil, páč se mu zapomnělo naložit do auta prkno.(Ála to jistě neopomene rozebrat :-) Ještě ten den večer přijel brtr TÁTA "Instruktor" s Budějovickou bandou, tedy celkem pět kusů.
   Další den se ukázala celá Čendovic rodinka ovšem na plaňkách a to jsme byly poprvé ve Vítkovicích. Pak už se přihnala hlavní banda ve složení Fík s Fíkovou a Koksík s Koksíkovou. Zcela nečekaně a vo den dřív přijel "Suchýdásně" Kejda. No a nakonec přijeli Ondra a  Zuzka.
    Přidávám dvě fotečky ze silvestrovský akcičky.
První fotka je udělaná těsně před historicky první jízdou na dvouprkně. Máme z toho i dost zábavný video který sem prdnu co nejdřív aby jste z toho taky něco měli. Na druhý fotce jsou naše klubový snouborďačky :-) zleva Petra(Koksíkova), Ála(moje :-) a Eva(Fíkova). Obě fotky jsou z Vítkovic, který se nakonec ukázali jako nejlepší co do front, cen pernamentek i kvality sněhu. Dám sem za čas pár nejzajímavějších fotek je musím počkat až je dostanu od Fíka a Ondry a to video a od Alíka se snad dočkáme i nějakýho toho souhrnu. Už jsem viděl pár poznámek, takže esli na Alíka nečeká v práci nějaká jobovka tak si to přečtem v ÁLINÝM KOUTKU do konce tejdne.
  Další fotky budou
tady
  video najdete
tady
  a Álin článek
tady

Čus bambus zdraví Medvěd