[Úvod]          [Fotky]          [Video]          [Archiv]           [S.c.Bzí]            [vzkazy]                                       poslední aktualizace neděle, 12. 04. 2015

Archiv 2002

 rok 2001    rok 2002   rok 2003     rok 2004    rok 2005   rok 2006  rok 2007


Volte mě!

 
Nic vám neslibuji a nic vám také nedám. Tím prvním se liším od ostatních kandidátů, to druhé s nimi mám společné.
   Mou předností je : nebude vám pak líto, že nic nedostanete.
Zkuste jednou volit kandidáta, který se o vaše životy nezajímá a kterému je lhostejné, jak si vedete. Neslibuje vám ani lepší  sjezdovky, ani pernamentky  zapolovic, ani internet do každé chalupy. Kašlu na i  vaše vzdělání.
   Nabízím lákavé heslo : Jestli chcete internet nebo permici, kupte si je. Mé politické krédo zní : Když  se o sebe nepostaráte, nebudete mít  nic a ty nejlínější z vás ať sežerou vakomyši.
   Pro povzbuzení : Když vám nic nedám, nic vám také neseberu. 
Říkám : Vlezte mi na záda se svými stesky.Nejsem žádný ruský Bůh, abych jednomu zařizoval deště a druhému slunce. Budu český politik. Žijte si jak chcete, a dejte mi pokoj. Já vás také neobtěžuji poctivými plány. Žádné nechystám. Nehodlám vás zlepšovat.
   Jedno však přeci slíbit mohu : slzy a pot. V případě úspěchu mé kandidatury vás čeká práce, jakou už teď máte, pak volno, manželka, manžel, zlobivá domácí zvířata a děti, blbé výlety, nuda a horší plat než má soused.
   Proto je mezi voliči ohromná scháňka po štěstí . Já vám je však neopatřím. Kdo je chce, musí se postarat sám.
Lidé také touží po majetku. Uklidněte se, většina z vás moc nezbohatne . To mohu zaručit. A k tomu přijdou povodně, kroupy a sem tam požár. Nevyvedou se děti. Už teď cítím, že z nich vyrostou darebáci, budižkničemové a obchodní zástupci. Ale nemusíte se tím trápit, většina z vás dopadne stejně.
   Se mnou vás nic dobrého nečeká, to je moje přednost. Chlastáte, chlastejte dál. Zvykli jste si na úplatky, nebudu vám je brát. Jste líní, buďte si. Ani slušnost a spravedlnost vám nebudu vnucovat.
  Myslím, že mě zvolíte. Nikdo jiný vám tak realistický program nenabídne.

Prezident Medvěd Been
 


23.6.2002
Hlásím, že
jsem na stránky přidal tři fotky. Dvě do tabla v "Snowboard club Bzí" a to Stoupu, kterýho jsem ´ulovil´ před tejdnem na Letný a Veroniku, která mi fotku poslala mejlem. Třetí fotka přibyla mezi fotky z Držkova a je to malej  Stoupa zvanej ´Koks´.


 2.6.2002
Tak jsem dostal od Bédi a jeho kámoše Martina zakázku na zřízení a výrobu www stránek a koupě domény, protože jdou do soukroma. Doménu už máme a dost jsem se divil, že byla volná, protože adresa www.autofoliepraha.cz  se mi zdá fakt dost dobrá a furt mi nejde na rozum, že si jí nikdo doteď nezaregistroval. Takže teď už jí  mají Béďa s Martinem a už to všechno funguje.


1.6.2002
V sobotu se část členů S.c.Bzí vydalo na kolech na vejlet do Prokopskýho údolí. Já se tu nebudu o vejletě rozepisovat, protože to zkusím tímto hodit na Hanku Oldovic, která se taky zúčastnila a psát o našich klubovejch akcích má nastarosti :), tak se necháme překvapit. Jenom předesílám, že jsme toho víc vypili a snědli  než ujeli. No ale na začátek se nemá nic přehánět. Koho zajímaj fotky který jsem dělal převážně já na můj nový, krásný digitální foťák Umax Astra Pix 420 tak se může mrknout odsud nebo přes odkaz ´Fotky´.


25.5..2002
  
Tak jsem včera mluvil s Béďou a mimo jiný se ptal kdy že to tedy půjdem zkusit to lítání na tom prostěradle s provázkama. Že je nejvyšší čas, protože při tom lítání prej nesmí bejt na ten náš padák moc horko, páč to pak maj ty těžší lidi po lítání. Máme totiž levnější typ. A když je moc horko, tak je řídkej vzduch (poudal Beďa) a někteří si holt nezalítaj.Hmmm, je to možný? Tak mě napadá, že by mohl Koudy a Olda začít brzo ráno, to je ještě celkem zima. To maj ale štěstí, že poletí první :) ach jo. Jenže vono je už teď stejně horko, takže bych to zkusil naplánovat na 15.6. nebo tejden potom, to je 22.6. Dřív se na chalupu asi nedostanu, protože pro lepší komunikaci mezi prezidentskou kanceláří a samotným prezidentem se obě kanceláře spojují do jedněch prostor, a jelikož již stavební práce začali a pracuje se kvůli splnění termínu i v sobotu a neděli, tak se zatím  prostě nikam nedostanu, protože musím dělat stavební dozor :) A pak asi nejvíc natěšenej člen Olda, je momentálně za prací na Moravě a má tam bejt včetně sobot a nedělí čtrnáct dní. A na rekonstrukci prezidentovic nového sídla pracuje i  Šinfi a jeho nová instalatérská firma (tady musím Šinfiho a jeho grupu pochválit, protože fakt makaj, takže je s klidem můžu každýmu doporučit.), takže ten taky zatím nemůže.
 Takže se, kdo má zájem ozvěte jestli vám ty termíny vyhovujou. 

Čus bambus Prezident


18.5.2002
Ano, přiznávám se, že na tyhle stránky nemám tolik času a že tu můžou bejt některý informace trochu starý. Pracuju ale velmi usilovně na stránkách mého bratra, protože jsem od něj dostal "velmi" lukrativní zakázku s trochu konkrétnější představu o tom co by na jeho stránkách mělo bejt. A protože je pro nás snouborďáky zrovna ´vokurková´sezóna, tak se to hodí, páč v zimě bych na to neměl čas.
Také
Prezidentská kancelář, jak jste si asi všichni všimli, přešla na prázdninový provoz a vyřizuje jen urgentní a velmi naláhavé záležitosti :)


29.04.2002
Tak už jsem dostal vod tý hyeny Koudyho jeho fotky z Držkova. Kdo má na to žaludek může si je prohlídnout pod odkazem fotky. Ten jsem mimochodem trochu předělal. Udělal jsem takovej rozcestník, protože na jedný stránce už těch fotek bylo fakt hodně. Jednak by se mělo zrychlit načítání stránky a pak to myslím bude přehlednější.


27.04.2002
Tak jsem pracoval na samolepce kterou si každej kdo bude chtít, nalepí na auto . Připouštím, že to velká práce nebyla. Kdo má nějaký připomínky tak ať napíše. Kdo má vlastní návrh tak ať ho pošle. Tady to je>>>


27.04.2002
No a tady je DESATERO který sepsala Hanka. Jiný mi zatím nepřišlo a já jsem se svým tak napůl cesty. Zatím je čas, ale do začátku sezóny něco musíme vymyslet a schválit. Desatero>>>


Něco na léto

Tak jsem pro nás připravil na smutnou dobu beze sněhu a tudíž i snowboardu trochu toho rozptýlení. Musím se na tomto místě pochválit, protože jsem svou mimořádně obratnou politikou :) získal od sponzora pro náš Snowboard club Bzí paraglidingový padák. Co asi v létě nastane je snad každýmu jasný. Než se ale začne lítat je potřeba udělat nějaký to školeníčko, aby jsme každej věděl jak se s tím vlastně zachází, co se může a co ne. Kurz povede a ukázkovej let předvede "objev roku" Béďa, páč na tom nějakej čas lítal a protože je nejlehčí. Kurz bude nějakej pátek,sobota,neděle nejspíš na sjezdovce v Zásadě. Nakonec ještě jedna důležitá věc. Padák unese při normálním větru max. 90kg, takže kdo chce aspoň trochu letět a ne jen běhat s baťohem dolů z kopce ať se nepřežírá. To je zatím vše.

Jo a taková úrazová pojistka se určitě hodí.   

 Letu zdar přeje Prezident Medvěd Been


Tak je tady  Váš taťka.

 Tříslo se nelepší. Doufám, že to pro mne nebude konec sezóny. Dneska jsem se dobře pobavil. V neděli mají děti maškarní ( na zimáku ) a můžou si vzít i zamaskovaný rodiče.
Neváhal jsem a v půjčovně zapůjčil plášť smrtky. Ale pod kápí nebudu mít mírumilovnou tvář kostry, nýbrž velmi působivého, věrohodného a slizkého Frediho Krůgra ( nevim jak se píše ). Bratr a někteří už ho znají. Doufám, ze to bude pro všechny děti hezký zážitek. Vyzkoušel jsem si svůj převlek u nás v baráku. U souseda naproti couval i pes. Sousedka pod námi řekla dobrý den, co si přejete. Ale ta je mentálně trochu pozadu a ničemu se nedivý. Šel jsem tedy o patro výš a zazvonil na souseda nad námi. Doslova cituji: Ty vole jedna co to ty tady můžeš bejt zač... Řekl jsem: To jsem já, Váš předseda......... Jeho jsem strašit nechtěl,protože už ho asi před třemi lety při souloži trefilo. Všechno jsme to krásně pod nima slyšeli. Ale aby nezůstalo jen u něj řekl svý manželce, že návštěva je pro ní. Je zajímavý ty ksichty pozorovat. Nakonec jsem pózoval pred digitálem. Už se těším na karneval....
 

Zpět na archiv


DOPITÍ SUDU – stalo se to asi takhle:

  PÁTEK VEČER

Jako první přijíždíme na základnu do Bzí my: tzn. Prezident Been, já (Ála) a plaňkař Čenda.

Vzápětí přijíždí i Šinfi. Okamžitě se naráží sud (pípu jsme prozíravě předem nafasovali u Oldíků) a začíná se točit naprosto bez prodlevy. Koudy hlásí příjezd až na sobotu ráno, odůvodňuje to zdravotními potížemi. Do jedné (nebo druhé ?) hodiny, než přijedou Oldíci zvládáme pokořit ve čtyřech téměř půlku sudu. Písemný důkaz jak se kdo snažil pravděpodobně ještě leží někde na stole. Za Oldíkovic rodinu se ihned po příjezdu chápe půllitru pouze Olin, Hanka má však omluvenku – týdenní pobyt na Pivexu. Postupně odpadáme do postelí, s vyjímkou Čendy, který končí s hlavou rovnou na stole.

SOBOTA

Ráno nás budí Béďa, který přijíždí vyspaný a svěží. My se budíme převážně čilí, max. s menšími bolestmi hlavy. Koudy stále nikde. Kolem poledne odjíždíme za sněhem až na Paseky. Klikatá cesta nedělá dobře mně a Šinfimu. A tak i přes krásné počasí, dobrý vlek a měkký sníh toho moc nenajezdíme.Ostatní vychutnávají opravdu nádherných podmínek až do skončení vleků. Béďa se pokouší na neděli omluvit v práci, ale bez úspěchu.Kouďas se bez omluvy nedostavil, za což zaslouží řádné pokárání. Po večeři  odjel Béďa a večer při mariáši se bez problémů dopíjí sud. Na tomto místě se musím pochválit (nikdo jiný to za mě neudělá), jak se mi tentokrát povedly utopenci.

NEDĚLE

Dopoledne odjíždí Šinfi (má prý práci – čerstvý živnostník a kapitalista) a bere s sebou Čendu (ten toho má už na plaňkách dost). Čenda si zaslouží pochvalu, protože odjíždí s adresou Happy sportu, aby se poohlédl po nějakém prkně. Doufejme, že to stihne ještě tuhle sezonu, protože si na základně ve Bzí nechal (pro jistotu podepsaný) základné proviant: ruličku toaletního papíru a flašku Fernetu. My s Oldíkama odjíždíme opět na Paseky. Prezident s předsedou skáčou na skokanu (opravdu několik metrů vysoký skokan – žádný skokánek). Více-méně s úspěchem ho pokoří tolikrát, že přesvědčí ke skoku i Oldovou, která si pak na něm málem zlomí záda. Jezdíme opět až do „zavíračky“. Na závěr už se staly pouze dvě věci:

Olin si zapomněl u vleku svetr a se slovy „stejně už byl vytahanej“ se pro něj nejdřív nechtěl ani vrátit (Hanka to nedovolila a tak jsme pro něj zajeli). Druhá historka je smradlavá a tu už popsala Hanka.

Víkend byl prostě fajn.

                                                                                                Zažila a zapsala Ála  

PS pro Pepu: Regenta už nikdy více nebrat!


 Víkend 8.-10.03 2002 od Hanky

O víkendu se nebudu příliš rozepisovat, když něco tvoří ségra. Pouze tedy
zmíním "Hnědou historku".

"Hnědá historka" z uplynulého víkendu: Následující řádky jsou pouze pro otrlé a předem se omlouvám za častou frenkvenci jednoho ošklivého slova.
Doporučuji číst pouze po jídle. Když jsme se v neděli vraceli ze svahu, nebyl kolem příjezdové cesty a parkoviště už vůbec žádný sníh, ale pouze samé bahno. Abychom nenašlapali tento humus Medvědovi do auta, byl pověřen nablížit vozidlo co nejbíže sněhu. To se podařilo dobře. Zbývalo ještě pořádně očistit prkna a hurá zpět do chalupy na jídlo. Zde nastává ten zlomový okamžik. Čistím, čistím a neustále se nemohu ubránit dojmu, že cítím hovínko. Rukavice nesmrdí, prkno
je čisté a tak se ptám odkud vítr asi vane?! Jen co toto dořeknu, už vedle nemůže smích udržet Medvěd a ukazuje na mou bundu, kde na rameni byla taková
malá ale opravdu malá hnědá skvrnka. Budnu okamžitě sundavám a jdu čistit h...... Jen co jsme usedli do auta, Medvěd si neopoměl postěžovat, že pořád
něco cítí. Vystupujeme z auta a navzájem se prohlížíme. Potom jsme se mohli potrhat smíchy všichni ostatní, protože Medvědovi po h.... smrděli ruce, protože si důkladně čistil botky a nerozpoznal bláto od h.....Aby se utvrdil v tom co cítí, přiložil ruku Ále až pod nos. Následovala důkladná očista rukou a mohli jsme vyrazit.
Tak a to je konec "Hnědé historky".

Ahoj Hanka.


10.08.2002
8.-10.3.2002
se dopil sudu, ten co zůstal na chalupě po snowboard akci v Držkově. Přes den se  snoubordilo a večer, při mariáši se polejval polejvat jazyk Regentem 12°. Jel i plaňkař Čenda


Hasičky ve Bzí
21.-24.2.2002
se ve Bzí a nejbližším okolí uskutečnil výcvik dobrovolných hasiček(to není překlep i ženy hasí) z Otročic s vedoucím Kejdou.


Já na Zásadě
Tak jsem se ze Zásady 9.2.2002 vrátil do Prahy v neděli už dopoledne a pěkně votrávenej. V sobotu bylo hnusný teplo, ale pršelo jen občas, v neděli chcalo snad celou noc a k ránu tolik, že mě to až probudilo. Se mě zdá, že nějakej kalendář je nám všem pěkně na hovno.(sorry bratře za to hovno, ale fakt jsem maximálně votrávenej) Dál nic psát nemůžu, protože mě napadaj jen samý sprostý slova, třeba "kurva je to vůbec možný????" nebo "vyseru se na to!!!" a podobně, takže radši končím.

Prezident 


Bzí-Alšovice 1.-3. 2. 2002

Kdo nejel tenhle víkend snoubordit, tak udělal chybu,protože to taky mohlo bejt  naposled (sám tomu ovšem nevěřím), ale hlavně byly supr podmínky.Sluníčko,(mám trochu spálenou hubu) a tím pádem teplo,takže jsem jezdil bez bundy.Jelikož jsem pořádal Snoubord kurz pro začátečníky,tak jsem vybral Alšovický ledovec,kde jak známo začínala většina ze Snowboard club Bzí.Výcvik probíhal bez zvláštních událostí,přesně podle plánu .V neděli jsem na osobě mi s důvěrou svěřené, napočítal zhruba osm modřin.Těžko se to počítalo,neb se některé modřiny začaly pomalu spojovat a tvořit uskupení.V neděli jsem zkoušel přesunout výcvik do Zásady,ale místo parkoviště tam byl tankodrom a na kopci dost těžkej mokrej sníh,takže zpátky do Alšovic na ledovec,kde byl sníh kupodivu na půlce kopce dokonce zmrzlej a pěkně tvrdej.Za zmínku ještě stojí,že v sobotu kolem desátý sousedovi  o dvě ulice směrem k Boudovi chytnul barák.Nejdřív přijeli hasiči z nejdál vzdálenýho Jablonce a za nima pak chlapci z Brodu.Místní hasiči mezi tím zmateně pobíhali po vsi a jednoho jsem poslouchal jak povídá Boudovi,že "nemá to cenu,už to hoří moc a stejně nemáme v cisterně vodu".Nebejt toho,že teď spí soused v lese v krmelci, tak pozorovat místní hasiče byla docela zábava.   

Prezident Been


Šibřinky od Áli

Víkend 25.-27.1.2002 se ve Snowboard clubu Bzí staly dvě zásadní věci:

 1. moje první jízda na snowboardu na Zásadě

 2. Šibřinky v Huntířově

Zatímco událost číslo jedna se dá jednoduše shrnout slovy"jsem prostě nadějný talent"; o Šibřinkách je třeba pohovořit.

Prezence: já(Ála), prezident Been, instruktor Martin, Šinfi, obě rodiny Stoupovic a místní Martina; na zábavě ještě pan Henký (coby falešná baletka) a jeho spolek.   

Ačkoliv zábava začínala v osm hodin, my jsme byli schopni dorazit až před desátou. POZOR! Dlouho se nevypravovaly dámy (my měli jasno), ale pánové, kteří se stále nemohli dohodnout zda v saku nebo bez. Sako nakonec stejně odložili v šatně, ale většinou jim zbyla alespoň košile a kravata, takže to všem slušelo. Pan instruktor měl jako jediný svou standardní masku-policejní kabát a čepici, díky kterým zaplatil minimální vstupné a poté masku odložil v šatně. S překvapením v průběhu večera zjistil, že jeho čepice je odložena přímo na hlavě šatnáře, již notně nameteného. Zpočátku trochu vlažnou zábavu zpestřovalo hejno slepic, včetně zemědělců a 3 pavouci křižáci, o kterých se někteří z nás (i přes převážně středoškolské vzdělání) domnívali, že to jsou mravenci. (Bůh je mi svědkem, že jsem viděl mravence!) Tak pro příště: Mravenci nosí červený puntíkatý šátek, a nemají na zadku kříž!    

Zábava se pořádně rozproudila až kolem půlnoci, když z parketu zmizela veškerá zvířata(i mravenci)a bohužel i obě rodiny Stoupovic. Ti si jako pěkní snobové odjeli zpátky na chalupu taxíkem. Zábava dále ubíhala ve velmi veselém a uvolněném duchu-zde to ale může být pouze můj subjektivní pocit,protože jsme si již několikrát potykali s kamarádem Jimem Beamem. Na závěr je třeba ocenit odvážné taneční kreace kapely na plese, se kterými vydrželi i s několika přídavky hrát až téměř do tří hodin. Potom jsme to zabalili i my. 

Poslední už téměř ranní zážitky: Martina zasadila koupel v potoce a cesta zpátky byla nějaká užší. Myslím, že celkově se dá víkend označit jako velmi vydařený.(tak to jo.)

Zažila a zapsala Ála

Bez dovolení Áli dopisoval Prezident


Příspěvek od Áli

Proč mě uplynulý víkend přesvědčil zahodit plaňky a hupsnout na prkno:

Při minulém víkendu v Držkově jsem zjistila, že snouboarďáci na sněhu často
leží - na svahu, pod svahem, pod skokánkem i pod vlekem a nebo sedí -
kdekoliv. Tak proto jdu taky do toho a už jsem si na to koupila pořádný
kalhoty od BURTONa.


Kdo má kolik fotek a kolik dostanu peněz(doufám):

 1. Šinfi 3 fotky po 7kč =21Kč zaplaceno

 2. Béďa 3 fotky po 7kč=21Kč zaplaceno

 3. Koudy 3fotky po 7Kč= to je taky21Kč  zaplaceno

 4. Henky&Džonua 9 fotek po 7Kč=63Kč

 5. Rodina Oldova 8 fotek po 7Kč= 56Kč zaplaceno

 6. Brácha navalí 35Kč za 5 fotek zaplaceno


Rekapitulace 1. Snowboard Srazu v Držkově: 

 Kdo nakonec dorazil do Bzí: Martin, Michal, kK, Ála, Josef+Marcela+Terezka, Hanka+Olda, Šinfi, Koudy a v sobotu objev roku Béďa.Nejvíc všechny přítomné hned v pátek překvapil sud s Regentem. Sice pouze 30 l, ale pány zaskočil obsah alkoholu natolik, že zvládli za víkend pouze jeden soudek. Po oba dny jsme snoubordili v Držkově. Po drobné úpravě skokánku každý předvedl co mohl. Někteří dopadli na prkno, jiní na "ústa", další na p.... atd. Uvidíme jak dopadnou fotky. Svůj um předvedli také dva místní náctiletí borci. Po jejich skocích nezbylo než si přiznat,že se máme co učit. Večer pánové z vedení Snowboard clubu Bzí rozdali čestná uznání za všemožné dovednosti.V neděli se oteplilo a tak jsme se vrátili z Držkova jak houby nasáklé vodou.

    Na závěr několik perliček: 

 1. Koudy 2x za sebou na stejném místě na vleku v Držkově vykolejil

 2. Ála v neděli odjela do Prahy s tím, že příště ji uvidíme už jen na snowboardu. 

 3. Martinovi říkají místní náctiletí borci "táto"

  ... jo a máme už razítko a vlajku.

     Tak to je zhruba vše podstatné

     Ahoj Oldová


Změny

Jak se blíží odjezd na chalupu, tak to začíná bejt samá změna. 

 1. Nevezeme PLZEŇ,ale REGENTA

 2. Nevezeme jeden sud 50l,ale dva 30l.Padesát prostě nemaj.

 3. I tak to vypijem 

 4. Nejede "Koudelková"

 5. Počty místních se mění z hodiny na hodinu tak uvidíme.

 6. Mám nový prkno.

18.-20.1.2002 se pořádá větší akce,pojede Pípa, takže bude i sud z PLZNĚ (NEBUDE) a samozřemně profesionální focení (Pípa celej rok trénoval) s normálním i digitálním foťákem plus kamera na 360°,takže každej trénujte, ať je co fotit.Hlavně ať padá !!!

Kdo se chystá: Já,Ála,brácha,Olda+Oldová,Šinfi,Pípa+Pípová, Koudy, na sobotu i Béďa

  Dohromady teda 11

Chystají se i místní borci a borkyně: Dohromady asi 8 lidí(5 lidí).To jsem zvědavej jestli bude dole v boudě u vleku dost párků,tatranek,rumu,piva a čaje(nic jinýho tam nemívaj).  Na tak velkej nával nejsou zařízený.Teď v neděli došlo pivo asi v jednu hodinu a minulej tejden taky??? S Béďou jsme v neděli před odjezdem připravili skokánky na naší akci. Doufám jen,že nám je plaňkaři nerozrochaj jako už několikrát.                                                   Jinak :"ať jim mráz prdel roztrhne.(ne všem)

Oprava v počtu místních borců. Přijedou  2:

,Honza z Maršovic,druhej Honza z Hutě 

Úplně         dohromady nás bude asi 16

 

 

 rok 2001    rok 2002   rok 2003     rok 2004    rok 2005   rok 2006  rok 2007