[Úvod]          [Fotky]          [Video]          [Archiv]           [S.c.Bzí]            [vzkazy]                                       poslední aktualizace neděle, 12. 04. 2015

Poslední aktualizace 28.7.2014

Vyžlovka 2014

 

Jo jo je to tak, poslední Vyžlovka se konala opravdu v roce 2005 čili před dlouhými devíti lety. To mě trošinku překvapilo a první jak jsem koukal dokonce před dlouhejma 12ti rokama....ufff......

Počásko vyšlo jak někteří s nadšením ráno konstatovali. Dle mě bylo ale tak nějak jak na Sahaře v poledne, ale pravda je, že to bylo asi lepší než kdyby chcalo. Ono se to se skvěle ošetřeným Krakonošem 12° dalo pravda slušně zvládnout ;-)

Pár tehdejších lidiček letos bohužel z nejrůznějších důvodů chybělo, přibylo ale pár novejch, nicméně většina tradičních opět byla.

No a kdo byl na Vyžlích tehdejší, ten si dokáže vcelku jednoduše představit jak to tak asi probíhalo neb jsme navázali na starou dobrou tradici a to jak s hakisakem přes síť, tak i jinejma sportovinama, dobrým pivem, grilováním děsným kraválem až do rána čili rozuměj že kvalitní muzikou sousedy obdařovali jsme :-)))

Pochopitelně byla i pivní moucha František, místní to násoska jenž jako tradičně nejkrásnější z žen do své komůrky lákal :-) ...jen mám starost jestli živ a zdráv je, neb zkalen byl jak mužik a po půlnoci ho již nikdo neviděl....

Co bylo letos po skoro deseti letech jiného ptáte se? Krom druhu piva pak především to, že už tam nestála ta nebohá atrapa jakési chýše ale krásná, vkusně do tamní přírody zapadající rezidence o 6x5m² :-) Dále musím zmínit úplně nové, zde poprvé použité, výčepní zařízení jenž krásně chladilo a zároveň soudek dofukovalo :-))

No a nakonec to nejlepší. Kamarádi přivezli na oslavu opravdovej bagr. Když to přijíždělo skrz bránu tak jsem si myslel že se mě to jen zdá.... a bagrovalo se ostošest :-)  Dost nepopsatelnej zážitek....tak snad už ty fotky.

...jo, tak fotky jsem skrz lenost opět šoupnul na rajče, takže do fotek :-)

 

28.července 2014  Ben