[Úvod]          [Fotky]          [Video]          [Archiv]           [S.c.Bzí]            [vzkazy]                                       poslední aktualizace sobota, 05. 11. 2022

Praděd 2005  22-25.2005

11.5.05 Medvěd a černě dopisovala Ála

     Kdyby mě neruplo něco v koleně hned první den při třetí jízdě, tak bych začal tím, že letošní návštěva Pradědu byla vydařená. Mně se bohužel nevydařila. Takovej to byl krásnej skok, zadní chytka (pro znalce TailGrab) Dopadnul jsem v pohodě na prkno ale byla to prda a to proto, že jsem letěl jaksi dál a vejš než jsem plánoval, ale horší bylo že dopad byl tvrdej jak beton. Na chalupu jsem se ještě dobelhal, večer do hospody to taky šlo (páč se nechal vodvízt autem :)))  ale v neděli už mě to nechtělo ani chodit a tak na kopec tudíž nebylo pomyšlení a Alík mě odvez rovnou do Prahy do nemocnice.

....když ovšem tohle pominu, tak nakonec můžu říct že se vejlet vydařil. Počasí pohodový, svítilo, jen mělo víc, aby bylo větší teplo, protože takhle byly všechny sjezdovky na Pradědu dost umrzlý. Sněhu dost, to jo, ale na skákání to nebylo a já jsem toho důkazem :-)

     Kdo byl : Kejda , Jana, Fík, Eva Fíková, Ježura, Petr, Koudy, Ťapina,
Taťka Instruktor a jeho Č.B. družina s MalaMutem, Medvěd a Alík.

     Přijelo se v pátek. A šlo se hned do jediný hospody kam jsme se ovšem nedostali, bylo totiž plno a ještě k tomu půl hoďky do zavíračky a tak se šlo nasávat na chalupu. Sosalo se šampaňský, víno bílý i červený, pak něco sladkýho jak cecek (cinzano) i něco tvrdšího. Je s podivem, že ráno nebylo nikde nablito a mě nebolela hlava.

     V sobotu ráno jsme na Praděd odjeli všichni až na Taťku Instruktora, kterýho už komplet oblečenýho při zavazování bot chytli záda a tak se jen stěží odbelhal zpátky na pokoj. (trvalo mu to asi hodinu a já bych řekla, že se tam spíš doprdelil, teda řekla bych to , dybych směla; jinak jsem ho upřímně litovala, ale svou lítost jsem umně maskovala přerušovaným smíchem)

     Sjezdovek je na Pradědu pět. Tři pomy a dvě kotvy a Koudy celej areál ohodnotil jako "nic moc" (byl steklej). 
No je to vcelku pravda a je to tím, že jsme poslední dobou zvyklí na vleky sedačkový a delší a sjezdovky s aspoň pár umělejma skokama a nějakou tou boulí. Praděd tohle nemá, prostě pro snouwboard moc není ale nám to neva, páč tam jedem skončit v pohodě sezónu (jak gdo :)), to znamená v klídku si zajezdit a užít si to(tím se všichni neřídili) večer se vožrat (tím naopak jo) a je to tak že je tam většinou poslední sníh a tak to tam prostě už druhej rok zakončujem.
No máme to tam rádi a počítám, že příští rok nám už chalupa bude malá.

video Koksíka    skok přes kolenolam je tady
video Ježka        taky skok přes cestu kde se kurvěj kolena. sosej zde