[Úvod]          [Fotky]          [Video]          [Archiv]           [S.c.Bzí]            [vzkazy]                                       poslední aktualizace neděle, 12. 04. 2015

Osečná - Béďa

Asi né všichni vědej, že si náš Béďa koupil pod Ještědem pozemek i se základama, který měli bejt snad kdysi barákem. Někdo asi neodhadnul svoje možnosti a pokus o stavbu časem pohltili kopřivy.  Mám ten pocit že před takovejma dvouma rokama uvíznula tahle parcelka Béďovi za jedním, ale spíš dvouma drápkama. Béďa se dal do práce skutečně s vervou, občas mě pošle fotečku, jak že zas pokročil a dneska jsem si řek, že si ta jeho pracovitost zaslouží víc pozornosti. Takže tady je pár foteček z Osečný.

Zatím poslední stav z 21.11.2008


Béďovic roubenka z 6.8.2008

 

 

 


Béďovic roubenka z 22.6.2008

 


Příspěvek od Bédi z 20.5.2008    Tři fotečky.


Na první fotce právě Béďa poprvé přilítá na svůj "hrad". Na dvojce "hrad" z koštěte. Trojka už ukazuje, že je spodek pod střechou a začíná se s roubenkou. V popředí Béďův né prak, ale zdvihák. Všeho, ale především trámů. Béďova vlastní konstrukce. Na fotce číslo čtyři Béďa obhlíží stavbu ze svýho oblíbenýho místa. No a poslední ukazuje stav před čtrnácti dny.
 Jelikož si Béďa dělá skoro všechno sám, já smekám.......

Přidávám další dvě fotečky. Poslal Béďa 25.10.2007. Na první je podlahový vytápění v, jak píše Béďa, hospodářský místosti, na druhá ukazuje konstrukční prvek.

Další zásilka fotek od Bédi  24.11.2007