[Úvod]          [Fotky]          [Video]          [Archiv]           [S.c.Bzí]            [vzkazy]                                       poslední aktualizace neděle, 12. 04. 2015

Návštěva Míseček

 Fotky Volína
Fotky Ondry
Fotky Bráchy
Fotky Bédi

 

 

Snowpark Medvědín

 

 
Tak nejdřív já. A to proto, že jsem se celej rok na těchto stránkách šidil a skoro jsem se sem coby skokan víceméně nedával. Tak takhle jsem plachtil při posledním skoku dne. Bez čepice, bez bundy, ale hlavně bez žádnejch úprav ve FotoDraw. Pouze  proběhla úprava jasu, ostrosti a komprese. V nejvyšším bodě jsme měli s Bedřichem a Volinem (nikdo jinej z naší partičky si na velkej netrouf)  pocit, že se koukáme z prvního patra. Přiznávám se, že aspoň já než jsem se pustil dolů na velkej, tak jsem se musel krapet  přemlouvat, protože pohled dolů na skokánek byl docela hustej. Problém na velkým byl ten, že se na něj nedalo najet pomalu, páč pak si dotyčnej nabyl hubu neb bylo potřeba doletět až na svažující se doskok. prostě docela dobrej adrenalin :)

 

 

 
Tady přistávám po skoku z "malýho" džampíku, kterej zas tak malej nebyl. Focený je to ouplně na začátku ještě s čepicí a bundou. Bunda a čepice proto,  že bez toho to vo krapet víc bolí.


 

 


Tady jsem já pod velkým skokem a nemůžu se zvednou. Zvednout se nemůžu proto, páč jsem neustál doskok a šel jsem z kopce dolů rovnou na prdel a krapet i na kokos. Bolelo to jak já říkám  "kurevsky" a na čas mě na "velkej" přešla  chuť. Ondra se ukázal jako rodilej fotograf a tak místo aby mě vodtáhnul z doskočiště na který nebylo zhora vidět a hrozilo že mě někdo po doskoku přejede, fotil vo sto šest. Jak je vidět na přiloženejch fotkách ještě mě stačil obejít a vyfotit z druhý strany. Má za to ovšem pochvalu, takhle vznikaj dokumenty vysoký hodnoty :)

Prví fotkou zachytil fotograf moment, kdy nemam ani pomyšlení na to že vstanu ale kontroluju jestli mám vobě púlky tam kde maj bejt to vše při pokusu se tomu smátFoto č.2 zachycuje pokus o zvednutí. Pokus o úsměv jsem již vzdal.


Zpět na index


Ondra a jeho levej voblouček na back side...a pravej voblouček a front side. Žádnej problémZpět na index
 

Olínek na vyhazováku pod černou sjezdovkou předvádí "klasickou chytku".
Mísečky směrem do Špindlu.


Na velkým skoku ve snowparku. Tam se už nikdo z nás do ničeho většího
nepouštěl každel byl rád, že našel odvahu a zkusil ho.


Zpět na index
 


Bratr razí heslo "Radši skákat na menším a dobře vypadat, než na velkým a letět jak hadrák"
Pakliže se fotí, tak musím uznat, že má pravdu.

Zpět na index
 


Bedřichovo heslo je "Čím větší tím lepší" a proto se vod velkýho nehnul.
Vypadá trochu neuhlazeně, ale je to proto, že si jedinej z nás dovolil na
velkým  dát 180°  . Jak říkal Béďa "Foukal horkej vítr" a tak Bedřich
 opět džampoval jen v tričku.Zpět na index

 

Za fotky je potřeba poděkovat NIKONu 4500coolpix Digital, ale především novýmu členu
Snowboard clubu Bzí Ondrovy, kterej se focení ujal ač mohl trénovat vobloučky (čti obloučky ;)
TOPlist