[Úvod]          [Fotky]          [Video]          [Archiv]           [S.c.Bzí]            [vzkazy]                                       poslední aktualizace neděle, 12. 04. 2015

Začátek sezóny 2002/2003


Tak jsme začali sezónu stejně jako loni na Mísečkách,
a to skoro na den přesně.

Jezdili jsme pouze v sobotu, protože v neděli už nebylo na čem, ale i tak to bylo supr. Všichni jsme si koupili permici za půlku od překupníků a všichni jsme taky přežili i když Džonua jen zázrakem, zkoušel totiž v snowparku 540°, dopadl rovnou na hrb a to nejmíň třikrát. Naposledy se zvedl až za minutku, ale nakonec to rozchodil. Henky zase zkoušel jezdit po zábradlí, mám to na videu a možná se to dostane i sem na stránky. My ostatní jsme se zabít nechtěli :) a jezdili jsme tudíž pouze na jistotku s vědomím, že sezóna je před námi a vyloženě jsme si to vychutnávali. Sněhu bylo ovšem jentaktak, byl mokrej a sem tam jsme potkali vydřenej flek.

Událo se ještě spousta dalších věcí, ale o nich snad příště. Jen na okraj, např. já,plaňkař a skoro pár facek - návštěva Huntířovský hospody i dvě hodiny po zavírací době -  následná návštěva diskotéky do ?hodin - já ležící v potoce hluboko po půlnoci............

Za zmínku ještě stojí to, že můj bratr a Džonua byli vybráni, na Mísečkách se nacházející, televizí NOVA k interwiew a krátkýmu šotu. Televize pana senátora ovšem usoudila, že natočenej rozhovor by krajíc sledovanosti nejspíš nezvýšil a tak se oba borci našeho klubu na obrazovku nedostali. Smutek jsme ovšem zahnali hned druhej den, kdy si Džonua koupil NEDĚLNÍ BLESK, a tam se  společně s Henkym na straně č.6 našel jak stojí na hlavě. Kdo ho koupil, ať se mrkne, kdo ne, rádi mu tento vzácný výtisk zapůjčíme.


Jsou tu všichni, jen já ne :(  smutnej to úděl fotografů :(
Jako vždy začneme zleva. Na hlavě stojící je Džonua, první stojící je bratr "Táta", Ála, Henky, Petra a ta vokurka v džínách je Koudy.


Džonua chce dokázat, že na hlavě vydrží stát přes hodinu. V tuhle chvíli má za sebou teprve 25minut :)


Ve skoku Džonua, v dálce přihlíží "Táta", úplně vlevo je Kouďas


Ála před první jízdou letošní sezóny. Úplně nový rukavice nejsou moc vidět, obloze jsem do modra trochu pomohl.


Koudy k nám vzhlíží jako vždy až nábožně.
Vyfotit se s prezidentským párem potká taky obyčejného smrtelníka jen jednou za život :)


Henkyho stoj na hlavě je dokonalej. Někdo si před těžkým skokem dá malého panáka, někdo se pomodlí, jinej si zas šlukne no a Henky vždycky stojí na hlavě. Zásadně ale bez čepice, páč by se mu pak náležitě nezchladila makovice.