La Norma 2007

 

 

 

 

 

 

zpět na S.c.Bzí

 

Čím dál palčivějc si uvědomuju, že DVD disk je už na konci života. Deset giga se na něj prostě nevejde ať děláš co děláš a  tak stojím čím dál častějc
 před  úkolem nelehkým a totiž,  vyházet tolik fotek a videí, aby to celý nakonec dělalo jen 4,7MB páč každej "Dívko" z akce chce.
Letos se díky množícím se digitálům urodilo pěknejch  10Giga. No a sem na stránku můžu dát už fakt jen zlomek. Toliko k technickejm.

A teď k děkovačce. Tu si zaslouží především Evva Fíková za to, že vše zařídila a vyřídila s cestovkou. Z nás ostaních pak nemusel nikdo ani prstíkem hnouti :-)
Pak je třeba ocenit Čendu, neb odřídil a tudíž odvezl tam i zpět (dle Alíčkovy navigace podle Čendovic podkladů) jak jsem jí nazval Wagengrup :-) ve složení Alík, Medvěd a Šinfi.
Dík a flaška taky patří Koudymu, neb nám zapůjčil rakev (cestovní :-)  Ostatní se svěřili do rukou CK Betatour a jejím řidičům. Tam nevím esli je třeba děkovat.
Fotky. Snad jsem vybral ty nejlepší, snažil jsem se to mě věřte. Toť zatím vše, du se prohrabovat videem.  ..................
Video je TADY

18.4.2007 Medvěd