[Úvod]          [Fotky]          [Video]          [Archiv]           [S.c.Bzí]            [vzkazy]                                       poslední aktualizace neděle, 12. 04. 2015

GOSAU 4.3.2006


   Tak jsme to letos přežili. A to myslím doslova. Už začátek byl veselej a to když Max zjistil těsně před odjezdem z Vlašimi že si nechal snou boty doma v Liberci :-)   Jelo se autobusem, to jsem zatím neřek. Odjez a cesta pak ubíhala dost nudně a za vydatnýho sněžení a tak další veselým vystoupením byl až skorem ke konci jízdy zoufalej pokus jednoho nejmenovanýho člena naší výpravy přinutit řidiče "někde" zastavit aby mohla "potřeba" býti vykonána  :-))))  veselý na tom bylo to že se dotyčný/á vrátlil/a s vočima navrch hlavy s tím, že už je to jen 15km......kromě jednoho se bavili všichni :-)))   Když jsme konečně dorazili na parkoviště pod sjezdovkou, ještě jsme ani nestáli a už "kdosi" bušíc na zadní dveře hulákal směrem k řidiči "..tak co jééééé s těma dveřmááááá pro boha živýhóóó....!!!!!!"

 Další veselá chvilka proběhla při půjčování bot pro Maxíka. Do půjčovny v Gosau jsme vtrhli hned jak otevřeli a dopředu jsme postrčili Janu s tím, že něco anglicky umí a když tak jí helpne Ondra. K pultu se ovšem tlačili i ostatní "angličtináři". No obchod jsme zaplnili na jedny boty až dost páč jsme tam byli skorem všichni :-) 

   Už jsem si jednou stěžoval a musím znova. Rakušáci prostě na snowboard nejsou a tak až na vyjímky to taky tak na sjezdovách vypadá. Většinou žádný nebo dost slabí snowparky. V GOSAU jsme nenašli žádnej a tak jsme si dali aspoň pořádnej freeride. Kousek po sjezdovce ale spíš krapet vedle :-) prašánku bylo dost a tak se padalo až dost luxusně. Bohužel celej den sněžilo a chvílema padla i mlha. Taky jsme stačili vrazit pod kulicha každej zhruba tři kusy toho jejich chmelovýho utrejchu. Pít se to dalo jen tak tak, ale motalo to slušně. Kejda ví :-)

  Po těch jejich blivajzech jsme dali ještě pár kopců a musím říct že to cestou dolů krásně "točilo"

No a pak už cesta zpátky. Všechno bylo v pohodě až se to posralo asi patnáct kiláků za Budějicema směr Praha. Po devátý večer v autobuse chrápali krom řidiče skoro všichni a najednou rána jak z děla, autobus sebou škubnul ale jel dál asi ještě sto metrů než se zastavil a až pak jsme viděli že si vezem na nárazníku Volvo. Sanitka přijela dost brzy i když to nebyla ta "naše", jen jela okolo. Následovala sanitka naše, policajti, hasiči, další poliši, pak třetí policajti, potom TV NOVA dál odtahovka pro autobus, TV Prima a pak, po třech hodinách, nám konečně přijel náhradní bus a mohli jsme jet. V tom autě seděla nějaká holka a když jí nehybnou vyndavali tak se prej pak v sanitce "chytla", ale jeden z policajtů prohodil "no žije, zatím..."  a tak už jen pár fotek

Když budeš pozornej, tak Janu pod Ondrou, Medvědem a Fíkem najdeš :-) Přestala jezdit jedna ze sedaček, nemáme se jak dostat nahoru a k tomu to hnusný pivo....flustrace se na našich hubách přehlídnout nedá :-) Mladší Fík po jedný ze skoček. Krásná ilustrace toho klolik bylo prašanu :-) Plaňkař lísající se do přízně snouborďákovic.
 

Polejvání jazejčku ve stanu u spodní stanice. Polejvaj fšichni pívem(točený se dalo) Fíková Rumem

 

Takhle odjížděl jeden z plaňkařů.

 

Při cestě tam. Že by pohoda?

  
 
 

Výběr nejlepších spáčů......


Mladší Fík. Takhle nějak jsem to zkoušel taky......

 

Starší Fík. Tady jsem se lek jestli není po smrti....

Tady nechápu že se Ondra po probuzení ještě narovnal, páč v týhle pozici vydržel skoro bez hnutí (vyjma toho když jsem ho cvrnkal z dlouhý chvíle do ucha) i několik hodin.


12.3.06 váš oblíbený Medvěd