[Úvod]          [Fotky]          [Video]          [Archiv]           [S.c.Bzí]            [vzkazy]                                       poslední aktualizace neděle, 12. 04. 2015

GOSAU Dachstein-West  28.2.2009

 
  Tak jsme se letos do našeho oblíbenýho střediska nedostali, nedojeli a to jen proto, páč na naší silnici spadla nějaká ta lavina a další spadnout údajně hodlala a tak jsme to hold museli 10km před cílem a před závorou otočit a hledat nejbližší středisko a kam vedla silnice nad kterou nečíhala lavina. To se povedlo asi za půl hodiny. Kam jsme to nakonec ale dojeli nevím, na Rakouský poměry to byl slušnej zapadákov, nic méně se jezdilo. Prašánku jehož bylo dost a dost, ale kterej už byl kolem poledního skrz dost hustý vedro dost mokrej a tudíž už nebyl prašanem jsme si užili nadmíru.
  Sjezdovku jsme opustili záhy a šupky pěkně s pojištěním v kapse pod sjezvdovku a do lesejka. Byl to pojezd naprosto skvělej páč některý kopce byli tak prudký že se za náma hnala taková menší lavna a nebylo tudíž radno padat a zastavovat. Tak prudký krpály jsem nejezdil ani ve Francii a to už je co říct. Varování o nepadání a hlavně o nezastavování se se sunoucím se sněhem v zádech si vzal k srdci především Peťa "Veselej" jenž se po každý hubě nějakým záhadným způsobem zas postavil na prkno a jel dál. Nutno podotknout, že při jeho tlamách stál vždy aspoň chvíli na hlavě. Po třech takto ustátých hubách v řade na 30m si dokonce vysloužil potlesk nahoru se vezoucích nad našema hlavama  :-)    

It was exciting and wonderful so I´m gladdening on France like collared peccary :-)

Tak a teď už fotečky